BAZÉNY  -

AKTUALITY A CENÍKY

GALERIE

SORTIMENT

KONTAKTY

 

 

 

.

PLASTOVÉ BAZÉNY REALPLAST
Plastové bazény REALPLAST jsou vyráběny podle ČSN EN ISO 1873 1 a ČSN EN ISO 15013
z homogenního polypropylénu odolného vůči ÚV záření o tlouštce 5 mm v barvě tmavě modré. Vyrábějí se ve standartních rozměrech nebo podle individuelního přání zákazníka do maximální hloubky 160 cm.
Výhodou plastových bazénů oproti bazénům z folií je prakticky neomezená životnost použitého materálu, snadná montáž, libovolný tvar,montáž jakéhokoliv příslušenství, trysek, světel, protiproudu apod. možnost pevně zabudovaných schodů do bazénu, to vše za srovnatelné ceny.
U bazénů je možno vrchní okraj ukončit trubkou v barvě plastu (25 mm), hranatým límcem 15 x 15 cm nebo přelivovou hranou (mřížkou) vhodné pro vnitřní zabudování bazénu. Kromě standardních rozměrů a tvarů dodávaných bazénů se vyrábějí i tvary a rozměry podle přání zákazníka. U takovýchto bazénů se cena stanoví individuálně.

OSAZENÍ PLASTOVÝCH BAZÉNŮ .
 podrobný návod obdržíte při závazné objednávce.
VŠEOBECNÉ POKYNY: Bazén se bude osazovat většinou v celku, již svařený, proto je třeba vyhloubit jámu na všech stranách o 25 cm větší než je půdorysný vnitřní rozměr bazénu. To znamená, že skutečný rozměr jámy bude o 50 cm větší než vnitřní rozměr bazénu. Bazény se instalují na předem připravenou armovanou desku tlouštky 15 - 20 cm. Na betonovou desku se položí nejlépe tvrzený polystyrén o síle 2 cm nebo geotextilie a na tento podklad se usadí skelet bazénu, který se může obložit polystyrenem síly 5 cm jako zateplení bazénu. U bazénů zapuštěných do terénu je nejlépe skelet obetonovat suchým betonem o síle 15 cm.

POSTUP - BETONÁŽ .
Po usazení skeletu bazénu se rozepřou podélné rovné stěny a bazén se napustí vodou do výšky 20 - 30 cm. Bazén se obsype polosuchým betonem, který se opatrně zhutní. Druhý den se zvýší hladina o dalších 20 - 30 cm a pokračuje se v betonáži. Poté následuje montáž příslušenství (filtrační jednotka, skimmer, trysky, světla atd.) Po provedené montáži se betonáž dokončí.

KRUHOVÉ BAZÉNY ATYPICKÉ BAZÉNY
Bazeny kruhové se mohou instalovat na terénu na rovnou plochu.Usazení atypických bazénů je nutno v každém případě konzultovat s výrobcem.

 Dejte pozor abyste se při výkopu nedostali do zony spodní vody.

ceník 2022